НАВЧАННЯ

ДОСВІД

УСПІХ

Наша мета – профорієнтація та працевлаштування випускників

Мета школи

Надання знання в питаннях найбільш інноваційних та  сучасних концепцій у тваринництві від їх розробників.

Вид навчання

Тренінг з вирощування молодняка ВРХ та кормовиробництва.

Практика в умовах господарства. Складання іспиту.

Результат

Проходження теоретичного та практичного курсу.

Затребуваність випускників на ринку праці порівняно із випускниками.

Сертифікат

По закінченню отримують сертифікат, що дає можливість кращого працевлаштування після закінчення.

Хто ми?

Міжнародний проект між  ПДАА та ТОВ «Ефективні системи у тваринництві»

 1.Вузькопрофільні закордонні експерти, які є кращими фахівцями в своїй галузі.

 2.Українські експерти, які представляють інтереси закордонних експертів і є визнаними фахівцями у відповідних напрямках.

 3.Успішні українські практики.

 4. Викладачі ПДАА.

Докладніше

Чому обирають нас?

У «Школі» мають змогу взяти участь не лише студенти, а й фахівці з господарств, як це сталося під час першого модулю, присвяченому інтенсивному вирощуванню телят на молочних підприємствах. «Чому важливе це питання? Бо у структурі виробництва молока 20–30% припадає на вирощування молодняку і це один із дієвих інструментів зменшення собівартості», – підкреслив Олег Чуб, колишній випускник ПДАА й один із ініціаторів за початкування «Школи». 

Докладніше

Останні події

02
NSSP2_червня2016

Лекція у Хомутецькому ветзоотехнікумі ПДАА

Одним із найактивніших учаників нашої Школи європейського тваринництва  є Хомутецький ветзоотехнікум на чолі з директором...

02
NSSP2_червня2016

Переможці конкурсу

Вітаємо переможців конкурсу на кращий реферат по індикарству в рамках Школи європейського тваринництва! Перше місце та...

27
NSSP2_червня2012

Кормова сечовина – доступна білкова альтернатива?

  Кормова сечовина  слугує коровам як джерело азоту для утворення мікробного протеїну  у рубці. Особливо доцільно...

01
NSSP2_січня2011

Розрахунок економічної ефективності використання установки «Молочний шаттл» виробництва німецької фірми УРБАН

Інвестиція вартістю 60000-70000 грн. (ємність 200 літрів, підігрів 6КВт, із пістолетом для дозованої роздачі). Гарантійний термін...

«
»

Німецька фірма Urban GmbH & Co. RG

Ідеї​​, які прийшли з сільського господарства повертаються назад: з 1984 року німецька фірма Urban розробляє і випускає обладнання для годівлі й утримання телят - міксери, автоматичні КормоМАМИ, станції з роздачі концентратів і системи утримання телят. «Холодні» системи утримання телят від Urban забезпечують хороший розвиток і високу виживаємість молодняка. Таким чином задається ідеальний старт для отримання в майбутньому високопродуктивної корови чи бичка. 

Продукти фірми Urban, такі як Молочний Шаттл або КормоМАМА, є на сьогоднішній день стандартом в сучасному вирощуванні телят. Високий ступінь задоволеності клієнтів своїми покупками тільки підтверджує це. З року в рік збільшується попит на це обладнання. 
 
На сьогоднішній день устаткування для годівлі й утримання телят фірми Urban використовується в більш ніж 40 країнах на всіх п'яти континентах. 
 
Використовуйте і Ви продукцію підприємства для ефективного і недорогого отримання здорового молодняку​​. Це дозволить домогтися Вам і Вашому бізнесу економічного успіху і процвітання. 

Фірма Ahrhoff GmbHНімецька фірма AHRHOFF (АРХОФФ ГмбХ) із часу свого заснування в 1996 році пропонує виробникам тваринницької продукції передові концепції по годівлі тварин. 

Кормові добавки AHRHOFF (АРХОФФ ГмбХ) із Ладхойзеру покривають потребу сільськогосподарських тварин, вони економічно вигідні й розроблені згідно останніх наукових досліджень. Використання їх гарантує високий рівень здоров’я, відтворення та продуктивності у тварин. Це - вітамінно-мінеральні кормові добавки разом із біологічними консервантами для силосу та консервантами для зерна, рідкими кормовими добавками та преміксами. 

AHRHOFF гарантує своїм клієнтам якісну продукцію разом із консультаційним пакетом рівня "преміум" через своїх консультантів та партнерів. Розробка та виробництво продукції в Ландхойзері сертифіковані згідно вимог QS та ISO й підлягають суворому контролю. 
В Україні AHRHOFF (АРХОФФ ГмбХ) працює із 2012 року через свого ексклюзивного дилера - ТОВ "Ефективні ситеми у тваринництві"
Завод AHRHOFF в Бьонені
Продукція AHRHOFF
 

Компанія YARA / ЯРА

Заснована в Норвегії в 1905 році, компанія Yara має представництва по всьому світі, продаючи свою продукцію в 150 країнах.
 
Yara є міжнародною компанією з виробництвом, продажем і послугами, науковими дослідженнями та підтримкою в Північній і Південній Америці, Європі, Африці та Азії. 
 
Yara зосереджується в своїй діяльності на розвитку азотних добрив; азоту для промислового використання, а також освоєнні нових джерел фосфору і калію, необхідних для покриття потреби Yara у виробництві NPK. 
 
Yara надає можливості для сталого розвитку сільського господарства та навколишнього середовища. Добрива та програми живлення культур допомагають виробляти продовольство, необхідне для забезпечення споживчих потреб населення світу, що постійно зростає. Промислові продукти і засоби компанії зменшують викиди, поліпшують якість повітря і сприяють безпечній та ефективній роботі. 
 

Безпека - це  головний пріоритет компанії Yara!

 

Наші партнери

«
»

Відгуки

У школу пішла по-перше для розуміння професії. На лекціях я почула саме те, що цікавило і зрозуміла що це моє. 

Відгук про школу позитивний. Це реальний шанс знайти своє покликання, познайомиться з новими людьми, лекторами, які доступно розкривають теми. Школа дає новий поштовх до пошуку нових знань...

«
»

Підписка на новини

Кто онлайн

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

Наши контакти

+38 0532 65-65-67/0532 68-68-56

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36008, Полтавська обл.,Полтавський р-н,

        с.Щербані,вул. Світла, 11