HomeБібліотекаКнигиРозрахунок економічної ефективності використання установки «Молочний шаттл» виробництва німецької фірми УРБАН

Розрахунок економічної ефективності використання установки «Молочний шаттл» виробництва німецької фірми УРБАН

Молочний шаттл Урбан

  • Інвестиція вартістю 60000-70000 грн. (ємність 200 літрів, підігрів 6КВт, із пістолетом для дозованої роздачі).
  • Гарантійний термін експлуатації 1 рік.
  • Витрати на післягарантійне обслуговування – до 2% в рік.
  • Мінімальний термін експлуатації  10 років.
  • Амортизація із врахуванням обслуговування 500-600 грн/місяць.

Витрати на одне теля 2,5-3 грн/ місяць. Для господарства із поголів’ям 1000 корів щомісячно на випоюванні буде не менше 200 телят. До придбання «молочного шаттлу» телятниці щоденно замішували вручну не менше 800 літрів молочної суміші. Відомо, що при недотриманні параметрів випоювання молочної суміші значно підвищується рівень діарей у телят. 

Найчастіше бувають такі порушення технології: 

  1. Порушення температури випоювання цільного молока.
  2. Порушення температури випоювання ЗНМ.
  3. Випадання осаду суміші ЗНМ.
  4. Неточність дозування молока чи суміші ЗНМ.
  5. Недостатнє миття та дезинфекція.

При виникненні діареї у телят виникають незворотні процеси на слизовій оболонці кишечника, що в майбутньому негативно впливає на їхній ріст та розвиток. Із іншого боку, останні наукові дані доводять, що якщо телята у перші 2 місяці життя мають невисокі середньодобові прирости,  то паренхіма вимені буде вдвічі менша за масою, ніж при оптимальних приростах. На Заході племінні господарства, які експортують телиць в інші країни, не залишають собі для ремонту стада телиць, у яких в молочний період була діарея.

Найдужче шкодить реалізації генетичного потенціалу майбутніх корів невисокі середньодобові прирости в молочний період,  які можуть бути обумовлені недотриманням технології випоювання телят. В розвинутих країнах вже багато років цей процес автоматизовано. Ми пропонуємо інвестувати у майбутнє вашого молочного бізнесу – сьогодняшні телята через два роки будуть коровами, якщо ви все правильно зробите і будете їх інтенсивно вирощувати.

Якщо кількість діарей зменшиться навіть на 10%, то це збереже від зниження потенційної продуктивності 130 телят. Щоб їх замінити на імпортоване поголів’я і закупити за кордоном по 2000 Євро за голову, необхідно заплатити 2200000 грн за рік. Але ніхто не може гарантувати, що вони не хворіли на батьківщині.  Тому найкращий варіант – вирощувати самому свій ремонтний молодняк, але правильно. Вартість використання одного року «молочного шаттлу» із врахуванням амортизації складає всього 6000 або 7200 грн. Тому ця інвестиція є надзвичайно вигідною. Бажаємо вам успіхів!   

Із повагою до Вас та до Вашого молочного бізнесу, команда «Ефективні системи у тваринництві».

Телефон: 099 376 50 80; Інтернетwww.UrbanOnline.de

Кто онлайн

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Наши контакти

+38 0532 65-65-67/0532 68-68-56

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36008, Полтавська обл.,Полтавський р-н,

        с.Щербані,вул. Світла, 11