Panel1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec

Panel2

Top Panel

Умови вступу

1.Ввідна презентація тривалістю одна година для виявлення зацікавлених студентів.
2.Тренінг по інтенсивному вирощуванню молодняка ВРХ та кормовиробництву тривалістю 1 день, потім- екскурсія на ферми.
3.Бажаючі отримати сертифікат про закінчення школи проходять  дводенну практику в умовах господарства, складають екзамен і отримують сертифікат «Школи європейського тваринництва».
4.Сертифікат дає можливість кращого працевлаштування.

На 2016 рік оголошується конкурс на кращу дипломну роботу, яка має найбільше практичне значення для інноваційного розвитку галузі тваринництва в двох напрямках - інтенсивне вирощування телят та кормовиробництво у молочному скотарстві.

Автори роботи - отримають премію в розмірі 10 000 гривень від ТМ «Доктор Чуб».

Мета конкурсу - стимулювати студентів та викладачів до цілеспрямованого вибору тем дипломних робіт, які матимуть практичне інноваційне значення. У ВНЗ  Західної Європи подібна традиція є рушійною силою розвитку науки і практики.

Кто онлайн

Наши контакти