HomeПро ШколуНаша мета – профорієнтація та працевлаштування випускників

Наша мета – профорієнтація та працевлаштування випускників

«Наша мета – профорієнтація та працевлаштування випускників», – зазначив Олег Горб, проректор з наукової діяльності та міжнародних зв’язків. «Таку схему ми перейняли в поляків. За результатами кожного модуля учасники «Школи» отримують сертифікати. Ті, хто його видають, гарантують, що студенти засвоїли отриману інформацію. Відповідно, такі сертифікати цінують потенційні роботодавці. Це дасть змогу нашим випускникам швидше знайти роботу», – підкреслив він. 
 
У «Школі» мають змогу взяти участь не лише студенти, а й фахівці з господарств, як це сталося під час першого модулю, присвяченому інтенсивному вирощуванню телят на молочних підприємствах. «Чому важливе це питання? Бо у структурі виробництва молока 20–30% припадає на вирощування молодняку і це один із дієвих інструментів зменшення собівартості», – підкреслив Олег Чуб, колишній випускник ПДАА й один із ініціаторів за початкування «Школи». 
 
Передовим досвідом у цьому питанні ділилися спеціалісти ДП ДГ «ім. Декабристів», АФ «ім. Довженка» та компанії URBAN GmbH. Практичну частину учасники «Школи» проходитимуть на вже згаданих молочних підприємствах. А по закінченню напишуть звіти, які вважатимуться як «залік» та отримають відповідні сертифікати. Найближчим часом заплановано також модулі з кормовиробництва, індиківництва й самовдосконалення та особистісного росту.
 

Кто онлайн

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Наши контакти

+38 0532 65-65-67/0532 68-68-56

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36008, Полтавська обл.,Полтавський р-н,

        с.Щербані,вул. Світла, 11